تبلیغات
General - هدیه کریستین رونالدو به کودک سرطانی

ورزشی
  • نوهازت کودک اهل لاس پالماس از هفت سالگی به سرطان مبتلا بود و بعد از سه عمل جراحی و برداشتن سه تومور سرطانی، پزشکان معتقد بودند…
با توجه به متاستاس در سه بخش بدن او شانس نجاتش تقریبا صفر است مگر اینکه از شیوه درمان ویژه ای که در آمریکا اعمال می شود استفاده کنند.

این شیوه هزینه فراوانی داشت و یکی از بستگان او به امید اینکه یکی از بازیکنان رئال مادرید را ملاقات کند به پایتخت اسپانیا رفت و ماجرای زندگی این کودک به گوش مندس و پس از آن کریس رونالدو رسید.
او ابتدا کودک را همراه والدینش به مادرید دعوت کرد تا از نزدیک شاهد بازی رئال مادرید و مایورکا باشند. سپس آنها را به منزل شخصی اش دعوت کرد و پیراهن باشگاه را با امضا به او هدیه کرد.
اما هدیه اصلی پس از آن بود که با نمونه برداری از بافتهای سرطانی این کودک و ارسال آنها به آمریکا داروی ویژه با هزینه کریس رونالدو تامین شد و درمان این بیمار کوچک میسر گردید.


کریستیانو رونالدو به کودک سرطانی کمک میکند اما مسی....مرجع خبری رئال مادرید : کریستیانو رونالدو و لئو مسی ، در روزهای اخیر دو روی سکه بوده اند . در حالی که مهاجم رئال مادرید دنیا را با شخصیت انساندوستانه اش در زمینه کمک به یک کودک سرطانی رو کرد ، بازیکن بارسلونا برنامه حضورش در یک بیمارستان برای سر زدن به بچه ها را لغو کرده است ؟ به چه علت ؟ این که می خواسته در هتل بخوابد . تردیدی نیست که تصویری که از هر کدام از این دو در دنیا پخش شده ، کاملا با شخصیتی که هر کدامشان دارند متفاوت است . 
در حالی که کریستیانو به عنوان یک شخصیت خودخواه و مغرور شناخته می شود ، مسی را به عنوان یک شخصیت متواضع و مبادی آداب شناسانده اند . بسیاری بازیکن آرژانتینی را سمبل مهربانی می دانند و کریستیانو را چیزی در حد شیطان . اما حقیقت این است که در دنیای واقعی ، این قضیه کاملا متضاد است . در حقیقت خبر می رسد که مسی به این علت که در هتلش خواب بوده ، سه برنامه که برایش برنامه ریزی شده را از دست داده است . 
یکی از این برنامه ها ، سر زدن به بیمارستان کودکان بوده است . این بچه ها منتظر دیدن بازیکن آرژآنتینی بودند اما او زیر قولش زده است . این در حالی است که ماجرای نوهازت کوچولو و حرکت خیرخواهانه کریتسیانو ، همه جا پیچیده است . ماجرایی که به هیچ وجه توسط بازیکن پرتغالی فاش نشد و او که بر خلاف برخی ها ریاکار نیست ، این ماجرا را رو نکرد و خانواده خود بچه بودند که این قضیه را رسانه ای کردند . 
رونالدو ، نماد بارز انسانیت و خیرخواهی است . مسی اما آن قدر ها هم که می گویند شخصیت درستی نیست اما با کمک رسانه ها و ریاکاری خودش ، طور دیگری ماجرا را جا انداخته است 
Moh4de3 B!baK آواتار ها
Admin Logo
themebox Logo
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت